Rocznik ’97. Od 2013 uczeń Technikum nr 15 na kierunku technik organizacji reklamy. Interesuje się sportami walki i jazdą na snowboardzie.

Moją przygodę z kickboxingiem rozpocząłem w 2013 roku w klubie Fighter Wrocław pod okiem trenera Tomasza Skrzypka. W ubiegłym roku po raz pierwszy pojechałem na Mistrzostwach Polski i zdobyłem brązowy medal w formule K-1. Był to mój jedyny start w tamtym sezonie.

Sezon 2015 był dla mnie bardzo owocny – w marcu pojechałem na Mistrzostwa Polski i w formule Low-Kick zdobyłem brązowy medal. Po trzech miesiącach solidnych przygotowań do najważniejszych zawodów w roku zdobyłem tytuł Mistrza Polski w formule K-1. Dzięki temu osiągnięciu zostałem powołany do Kadry Narodowej, z którą w sierpniu pojechałem na Mistrzostwa Europy. W Hiszpanii, pomimo ciężkiej przeprawy, nie udało mi się wygrać, gdyż w trzeciej rundzie lekarz nie dopuścił mnie do dalszej walki z powodu rozcięcia łuku brwiowego. Jednak sezon nadal trwa i już zaczynam przygotowania do największej jak dotąd dla mnie imprezy tj. Mistrzostw Świata we Włoszech, które odbędą się w listopadzie tego roku.

Zachęcam wszystkich do trenowania sportów walki, które pomagają, zwłaszcza młodym ludziom, w kształtowaniu charakteru oraz wykreowaniu cech przydatnych w życiu codziennym – poprzez ciężką pracę i oddanie się pasji.