Rocznik ’92. W latach 2008–2012 uczeń Technikum nr 15 na kierunku technik cyfrowych procesów graficznych. Interesuje się muzyką elektroniczną i siłownią – crossfitem. Zawodowo zajmuje się drukiem 3D.

Muzyką elektroniczną interesuję się od 6 lat, a tworzę własne utwory od około 4. Na początku swojej edukacji w technikum zgłosiłem się do pana Marka Sosnowskiego na naukę gry na perkusji oraz do pomocy przy nagłaśnianiu imprez szkolnych. Jednak niedługo po tym usłyszałem jedną z piosenek Armina van Buuren’a, jednego z najlepszych dj’ów na świecie i tak mi się spodobała, że zagłębiłem się w jego twórczość. Z gry na perkusji zrezygnowałem, jednak zamiłowanie do „potencjometrów” pozostało i zacząłem tworzyć muzykę elektroniczną. Na początku był to trance, z czasem jednak poznawałem kolejnych twórców i kolejne gatunki. Obecnie staram się eksperymentować z różnymi rodzajami muzyki elektronicznej.

Nie mam konkretnego tematu swojej twórczości. Muzyka pozwala mi wyrzucić z siebie wszystkie emocje, które we mnie się zbierają. Czasami są to lekkie trance’owe brzmienia, a czasami, żeby się doładować, przekazać trochę energii innym ludziom, tworzę mocne big room’owe kawałki. Inspirują mnie ludzie, różne sytuacje oraz to, co dzieje się dookoła. Czasami muzyką łatwiej, niż poprzez słowa, jest wyrazić to, co się czuje.

Moim celem jest to, aby każda kolejna piosenka była lepsza od poprzedniej. Chciałbym kiedyś grać na największych imprezach, tworzyć muzykę z najlepszymi dj’ami i wydać swoją płytę, ale przede wszystkim chcę cały czas czerpać radość z tego, co robię. Nawet jeśli nie uda się spełnić planów, to chcę mieć poczucie, że robię dobrą robotę.

Poniżej kilka wybranych utworów Bartka oraz jego profil na soundcloud:

soundcloud