Poniższa instrukcja pomoże Ci w zrozumieniu budowy naszej strony. Jej najważniejsze elementy zostały oznaczone żółtą kropką z numerem, który prowadzi do objaśnienia pod obrazkiem. Mamy nadzieję, że użytkowanie tej witryny będzie przyjemne i intuicyjne.

jak czytać stronę

  1. WYSZUKIWARKA – wpisując dowolne słowo, wyszukiwarka wskaże wszystkie podstrony i wpisy, w których się ono pojawiło.
  2. MENU GŁÓWNE – najważniejszy element strony; znajdziesz tu aktualności, plan lekcji, kalendarz, terminarz, informacje o zawodach i jednostkach działających w szkole.
  3. NAJNOWSZE WPISY – w tym miejscu zawsze znajdziesz 5 najnowszych aktualności. Jeśli chcesz wyszukać starsze wpisy, w menu głównym wybierz o szkole → aktualności
  4. CHMURA TAGÓW – zawartość naszej strony jest opisywana specjalnymi znacznikami, np. aktualności dotyczące zawodów sportowych otrzymują tag sport. Klikając w wybrany tag, zobaczysz listę wszystkich wydarzeń, które go dotyczą.
  5. DOLNE MENU – na samym dole znajdziesz najważniejsze elementy strony; jest to rodzaj drogi na skróty dla tych, którzy chcą szybko przekierować się do danej sekcji.
  6. SOCIAL MEDIA – na każdej podstronie w dolnej części znajdziesz ikony 3 portali społecznościowych (twitter, facebook, google+). Klikając w nie, dzielisz się ze społecznością internetową treściami, które u nas znajdziesz 🙂