Rocznik ‘01. Od 2017 roku uczennica Technikum nr 15 na kierunku technik grafiki o poligrafii cyfrowej.

Od zawszę lubiłam rysować i grać na komputerze. W pierwszej gimnazjum dostałam swój pierwszy tablet graficzny i zaczęłam rysować w programach graficznych. Mniej więcej w drugiej gimnazjum odkryłam program Blender. Od tego czasu zaczęła się moja przygoda z grafiką 3D. Zawsze uczyłam się sama, z tutorialów i na własnych błędach. Najczęściej oglądałam tutoriale Blender Guru oraz CG Geeka. Później poznałam programy do texturowania, rzeźbienia i symulacji. Wbrew pozorom, grafika 3D wcale nie jest taka łatwa I nie jest to parę kliknięć myszką. Od niedawna uczę się Zbrusha oraz Houdini, żeby poszerzyć swoje możliwości i być jeszcze lepszą w grafice 3D.

Moją ulubioną częścią grafiki 3D jest zdecydowanie modelowanie i rzeźbienie. Bardzo mnie to relaksuje. Lubię również tworzyć swoje własne autorskie materiały proceduralne z tzw. “Node”.
Dodatkową frajdę sprawia mi druk 3D, pozwala mi on przenieść swoje projekty do świata realnego. Przez to też mam swoją własną drukarke DLP. Pomagałam również uruchomić pierwszą drukarkę 3D w naszej szkole (Zortrax m200).

W 3 klasie gimnazjum założyłam swoją stronę “Madzialke” na Deviantarcie oraz Facebooku. Obecnie prowadzę również Artstation oraz Instagrama.

W 2017 r. zaczęłam robić modele 3D do autorskiej gry “Cyber Taxi” Filipa “Mithgandira” Lieberta z TvGry. Powiedzieli również o mnie w filmiku na kanale TvGry. Później miałam jakieś pomniejsze zlecenia od ludzi z internetu. W 2018 r. zdobyłam wyróżnienie w konkursie “Rzemiosło nowe rozdanie”. Rok później na początku wakacji, zdobyłam kolejne wyróżnienie w konkursie ogólnoświatowym na stronie “Deviantart”. W 2019 r. uzyskałam europejski certyfikat z programu Autodesk AutoCad na poziomie “User”. W Lutym 2020 zajęłam pierwsze miejsce w szkolnym konkursie na logo “FNL Serwis”. Na praktyki zawodowe dostałam się do Centrum Technologii Audiowizualnych przy ulicy Wystawowej 1 na stanowisku “Grafik 3D” a obecnie pracuję we wspaniałej firmie MPM Team na stanowisku “3D Generalist”.
Inspirację czerpię ze wszystkiego. Zwykle jgdy gdzieś chodęe, to myślę co mogłabym wymodelować, albo wymyślam concepty renderów. Zazwyczaj szkicuję to wszystko w swoim szkicowniku.

Obecnie pracuję w programach takich jak: Blender, Zbrush, Substance Painter, Substance Designer, Marvelous Designer, Autodesk AutoCad, Adobe Photoshop, Illustrator oraz Houdini.

Aktualnie w Blenderze mam wypracowanych ponad 1900 godzin i nigdy nie przestane zwiększać tej liczby.

Linki:

1. FB Madzialke: https://www.facebook.com/Madzialkeart/
2. Artstation: https://www.artstation.com/madzialke
3. Praca na konkurs na deviantarcie: https://www.deviantart.com/madzialke/art/Summer-Warm-Vibes-Wallpaper-Challenge-Entry-803559746
4. TvGry CyberTaxi: https://www.youtube.com/watch?v=V-8Y3ki4P7o https://projectsfrombasement.itch.io/cybertaxi
5. MPM Team: https://www.facebook.com/mpmpages/

https://vimeo.com/413285763?fbclid=IwAR0tYDYlYMeMh7zLOmQQ032jIioI9ilI6OVJRujg41dW5cUYi_l1peDr0c0 (showreel)