Rocznik ’97. Od 2013 uczennica Technikum nr 15 na kierunku fototechnik. Bomba energii i jedna z najwszechstronniej uzdolnionych uczennic w szkole – fotografuje, maluje, śpiewa, tańczy i filmuje.

Wraz z Dominiką Hałdrzyńską tworzy kolektyw DA, którego sferą działań jest film (znalazły się w ścisłej czołówce konkursu na teledysk Eska TV, zajęły 2 miejsce w festiwalu filmowym OSTARY 2016). Na początku 2016 roku założyła z Jakubem Kamińskim, nauczycielem fotografii, projekt muzyczny kaman is kaman feat. tati.

Przyszłam do tej szkoły (pewnie jak większość młodych ludzi), bo nie wiedziałam co mam z sobą zrobić. Jednak od najmłodszych lat, przez większość czasu towarzyszył mi aparat, więc szkoła wydała mi się idealna. Nauczyłam się tutaj myśleć. O tym co mnie otacza, o tym co się dzieje, a później rejestrować to w różnego rodzaju formy. Piosenki, choreografie, fotografie, filmy.

Zajmuję się chyba wszystkim czym się da. Trochę tańczę – przez pół roku asystowałam w prowadzeniu zajęć dla dzieci w Szkole Tańca JAST w Oleśnicy. Śpiewam (ponoć dobrze), tworzę filmy w grupie DA, robię zdjęcia, gram we wszystkie gry zespołowe, na które zdrowie mi pozwala. Nie mam żadnego guru, jakieś wielkiej inspiracji, wszystko robię pod wpływem impulsu, pomysłu. Plany na przyszłość? Przecież ja nawet nie wiem co będę robić za kilka minut 🙂

Poniżej wybrane utwory muzyczne z wokalem Ali, oraz filmy, które współtworzyła w ramach kolektywu DA: