Rocznik ’98. Od 2014 roku uczeń Technikum nr 15 na kierunku technik organizacji reklamy. Wśród społeczności szkolnej znany jako Bobartek – niegdyś prezenter szkolnej telewizji, obecnie wielki fan street workout’u.*

Zacząłem trenować street workout ok. 2 lata temu – myślę, że nie trzeba tłumaczyć czym jest ten sport, który niezwykle rozwinął się w Polsce i stale się rozwija. Do treningów motywuję się sam.

W sporcie tym dąży się do różnych układów przełamujących grawitację, a także tych ekstremalnych, które wymagają pokonania własnego strachu. Dlatego gdy uczę się nowego elementu, nagrywam wszystko, by móc na bieżąco oceniać swój progres. To mnie bardzo motywuje, gdy widzę, że efekty działają na moją korzyść. Poza tym, szkoda byłoby przestać to robić, gdy zaszło się już tak daleko.

Poniżej udostępniamy fanpage Bartka na Facebooku, który jest stale aktualizowany o nowe materiały z treningów, a także film, który pokazuje, jak rozwinął swe umiejętności.

*Street workout – (pol. uliczny trening) – aktywność fizyczna polegająca na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej do wykonywania ćwiczeń opartych głównie o kalistenikę. Mimo że taki typ treningu jest w powszechnym użyciu od długiego czasu, określenie street workout powstało dopiero około 2009 roku. (wikipedia.org)

facebook