Rocznik 2000. Od 2016 roku uczennica Technikum nr 15 na kierunku technik analityk.

Krav Magę trenuję od maja 2016 roku. Przed wybraniem się na pierwszy trening zastanawiałam się jeszcze nad trenowaniem boksu, Muay Thai i innych sztuk walki. Ostatecznie szalę przeważyła praktyczność i zastosowanie Krav Magi, gdyż nie jest to typowy sport. Jest to samoobrona z elementami wielu sztuk wali. Nie jeździmy na zawody, nie walczmy o medale. Krav Maga została stworzona dla Sił Zbrojnych Izraela (IDF), w celu ochrony osobistej w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. O naszym doświadczeniu świadczą stopnie zdobywane na egzaminach. Zaczynając od 5 stopni Defender, przez 5 stopni Fightera, kończąc na 5 stopniach Experta.

Po nieco ponad 1,5 roku treningu, w styczniu przed feriami zdałam na stopień Defender 4. Od czerwca 2017 r. wraz z moją koleżanką Natalią, w ramach stażu przedtrenerskiego uczestniczymy w zajęciach dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. W 2018 roku planujemy ukończyć szkolenia instruktorskie i dalej rozwijać się w zakresie samoobrony.

Na treningach poznajemy wiele różnych technik obrony. Na treningach uczymy się m.in. obrony przed uderzeniami, kopnięciami, chwytaniem oraz atakami, gdy agresor uzbrojony jest w nóż, kij lub broń palną. Zagrożenie może przyjść z każdej strony, w każdym momencie, więc warto być przygotowanym na każdą okoliczność, żeby nie spanikować, tylko ocalić życie – tego też się uczymy. Jak reagować w sytuacjach stresowych, gdy agresorów jest wielu, a my skazani sami na siebie. Mogę Kravkę polecić każdemu, w każdym wieku i bez względu na to jakie ma doświadczenie w walce.

Oprócz tego interesuję się również rysowaniem i fotografią. Nie kończyłam żadnych kursów czy szkół artystycznych. Rysuję co mi do głowy przyjdzie – głownie rzeczy związane z moimi zainteresowaniami. Gdy znajdę w tygodniu trochę wolnego czasu, zdarza mi się grać na gitarze akustycznej.