Zakładka ta powstała z myślą o naszych absolwentach – specjalistach w dziedzinach, których uczyli się w Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu. Oferty pracy prezentujemy poniżej.

  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY w firmie wykonującej karty menu dla restauracji.

    Opis stanowiska:
    Zatrudnimy najchętniej kobiety do prac ręcznych przy produkcji kart menu oraz drobnych akcesoriów galanteryjnych używanych w gastronomii.

    Do głównych obowiązków będą należały czynności manualne takie jak klejenie, wiercenie, bigowanie, szycie na maszynie itp.

    Od kandydatek oczekujemy:

    – zdolności manualno-technicznych

    – bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu

    – dbałości o detale

    – dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi urządzeń wykorzystywanych w zakładzie introligatorskim, ile widziane są Panie z doświadczeniem szwalniczym

    Oferujemy:

    – pracę w systemie jedno zmianowym od 7-15, od poniedziałku do piątku

    – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat, w stabilnej firmie istniejącej na rynku od 25 lat

    – gwarantujemy stałą pensję plus dodatki wynikające z ilości wykonywanych zleceń

    – wieloletni zespół pracowników, przyjazna atmosfera

    – możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, aktywny wpływ na rozwój firmy i ulepszanie technologii.

    Introserwis s.c ul. Rybnicka 74 ( Księże Małe) Wrocław, na wysokości pętli tramwajowej.
    CV proszę wysyłać na adres biuro@introserwis.pl, w razie pytań proszę dzwonić 608-381-865.

  • FSP Galena poszukuje kandydatów na różne stanowiska
    Link: http://www.galena.pl/praca/
    Miejsce pracy: Wrocław
  • PPF Hasco-Lek poszukuje kandydata na stanowisko:
    Młodszy próbobiorca
    Link: http://www.hasco-lek.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ppf-hasco-lek-s-a/458
  • Agencja Doradztwa Personalnego PGB HR poszukuje kandydata na stanowisko:
    Asystent Operatora Maszyn Poligraficznych
    Aplikacje i więcej informacji na adres: e.mikulska@pgbhr.com
    tel. 690 072 939