W dniu 02.02.2017 r. zostały rozegrane międzyszkolne zawody strzeleckie szkół ponadgimnazialnych O Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr VII we Wrocławiu zorganizowane z okazji Święta Szkoły.

Szkołę reprezentowali: Martyna Wiktorska (4TE), Hanna Rogala i Zuzanna Cichuta (2TB), Aleksandra Zaparucha (1TB), Maksymilian Buczyński (1TC2) oraz rezerwowi Szymon Ryżlewicz (3TA), Katarzyna Górnik (3TB), Natalia Lubczyńska (2TB) i Kamil Spytek (1TB).

Serwis fotograficzny zapewniła Gabriela Łozińska (2TD).

Dziewczyny i Maksiu wystrzelali III MIEJSCE w klasyfikacji drużynowej a Ola Zaparucha i Martyna Wiktorska odniosły również sukces indywidualny w swojej kategorii osiągając: III i IV miejsce.

Ola odniosła też sukces w ” konkursie jednego strzału” (przedstawiciele drużyn strzelają oddając po jednym strzale w ograniczonym czasie 20 sek., zawodnik z najgorszym wynikiem w danej serii odpada, pozostali strzelają dalej aż do wyłonienia zwycięzcy) deklasując rywali i plasując się na pierwszym miejscu.

Na słowa uznania i wyróżnienie zasługuje także Maksiu który debiutując w zawodach kadry wystrzelał całkiem dobry wynik. Pocieszającym jest również fakt, że i pozostali zawodnicy z klas pierwszych swoimi wynikami zaczynają konkurować z kadrą.

Tak trzymać!!!

Ryszard Kraul

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [617.00 B]