W sobotę 12 grudnia 2020 dostarczyliśmy Szlachetną Paczkę dla pana Romana.
WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY!!!
Za wspaniałe dary i środki, za które mogliśmy zakupić potrzebne produkty. Wolontariuszom za zaangażowanie w organizację paczki.

Obdarowany był naprawdę szczęśliwy, bardzo wzruszony i uradowany. Pragnie ze swojej strony przekazać ogromne i serdeczne podziękowanie dla Wszystkich Ludzi Dobrej Woli, którzy przygotowali dla niego paczkę. Prosił aby Wszystkim Darczyńcom (uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły) przekazać najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Jeszcze słowo od Wolontariusza – opiekuna:
Ja również chciałabym serdecznie podziękować Wszystkim Państwu za pracę włożoną w przygotowanie paczki. Wręczenie prezentu panu Romanowi było dla mnie źródłem wielkiego wzruszenia i radości. Paczka w pełni spełniła oczekiwania potrzebującego a nawet je przewyższyła. To wspaniałe, że uczycie Państwo młodych ludzi wrażliwości i otwartości na potrzeby innych. Przygotowanie paczki zapewne było dla uczniów świetną lekcją pokazującą, że więcej radości przynosi dawanie niż branie… Z całego serca za taką lekcję współodczuwania i wrażliwości dziękuję!Proszę przyjąć ode mnie życzenia radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Wolontariat Technikum nr 15 we Wrocławiu