Wszystkim darczyńcom „Szlachetnej Paczki”: uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły serdecznie dziękujemy. Dostarczyliśmy paczki z żywnością, środkami pielęgnacyjnymi i środkami czystości, za zgromadzone środki zakupiliśmy kuchnie gazową.

Pani Ania była bardzo wzruszona, bardzo dziękowała mówiąc, że wszystko bardzo się przyda.

Jest wdzięczna, że są jeszcze ludzie, którzy potrafią pomóc bezinteresownie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:

Podczas dostarczenia paczek seniorce towarzyszyła siostra, która z ogromnym zaskoczeniem otwierała paczki i pokazywała i opisywała całą zawartość Pani Annie. Pani Anna była bardzo wzruszona gdy zobaczyła wszystkie prezenty znajdujące się w paczkach. Na jej twarzy pojawił się skromny uśmiech, ale też delikatne zawstydzenie. Dziękowała wielokrotnie za wszystkie otrzymane dary i razem z siostrą nie potrafiły opisać swojej radości i wdzięczności słowami. Największą radość Pani Annie sprawił sweter, który trzymała cały czas w dłoniach i delikatnie gładziła mówiąc, że jest piękny i mięciutki. Siostra Pani Anny szczególnie podziękowała za kuchenkę, która, jak powiedziała będzie ogromnym ułatwieniem dla niej. Podczas odbierania kuchenki w poniedziałek, siostra Pani Anny powiedziała, że chciała zadzwonić do wolontariusza i upewnić się czy na prawdę wszystkie paczki są dla Pani Anny. Ilość rzeczy, które otrzymała przerosły jej oczekiwania. Rodzina wielokrotnie powtarzała jak bardzo wdzięczna jest za ten ogromny gest.

Co chce przekazać wolontariusz:

Szanowna Dyrekcjo oraz Grono Pedagogiczne! Drodzy uczniowie i rodzice! W imieniu swoim oraz rodziny chciałam serdecznie Państwu podziękować za trud włożony w przygotowanie tej pięknej paczki, a także za chęć niesienia pomocy oraz Państwa zaangażowanie. Mam nadzieję, że będą Państwo miło wspominać naszą współpracę i wrócą do Szlachetnej Paczki również za rok! Podczas spotkania z rodziną przepełniała mnie ogromna radość. Widok szczęścia Pani Anny wywołał we mnie także wzruszenie. Ta chwila była magiczna dzięki Państwa dobroci. Dziękuję za nią. Czas Świąt to czas wyjątkowy, kiedy nasze serca przepełnia ciepło i miłość płynąca od otaczających nas ludzi. Mam nadzieję, że te Święta będą dla każdego z Państwa wyjątkowe, a dobro, które zostało ofiarowane drugiej osobie, wróci ze zdwojoną siłą. Życzę Państwu, zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie dla Państwa wyjątkowy. Kornelia (opiekun rodziny).

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Rodzina przesyła wyrazy wdzięczności oraz podziękowanie za piękną paczkę. Dziękuje za chęć pomocy.

Wolontariat Technikum 15 we Wrocławiu