Zespół Szkół nr 25 w klasyfikacji końcowej zawodów strzeleckich w konkurencji karabin pneumatyczny, rozegranych w roku szkolnym 2014/2015, w ramach X edycji Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazialnych Wrocławia o Puchar Prezesa Wrocławskiego Zarządu Rejonowego Ligi Obrony Kraju zajął IV miejsce w klasyfikacji generalnej.

Po udanym starcie w pierwszym, drugim i piątym oraz fantastycznym szóstym strzelaniu, fatalne wyniki w trzecim i czwartym nie pozwoliły wskoczyć na pudło. Zabrakło konsekwencji i odrobiny szczęścia (pięć punktów do trzeciego miejsca), tym nie mniej jest to dobry wynik.

Jest to zasługa całego zespołu, wszystkich startujących w roku szkolnym 2014/2015, a więc:

Anny Boreckiej, Agaty Giebel, Martyny Wiktorskiej, Michała Bilińskiego, Moniki Kowal, Natalii Lubczyńskiej, Karoliny Dąbrowskiej, Szymona Ryżlewicza, Piotra Bielerzewskiego oraz Szymona Talkowskiego.

Indywidualnie w klasyfikacji generalnej całorocznych startów cztery dziewczyny uplasowały się w pierwszej trzynastce, która uzyskała wynik powyżej 800 punktów (strzelało ponad 60-ciu zawodników): Martyna Wiktorska, Anna Borecka, Agata Giebel oraz Monika Kowal, co stanowi największą liczbę zawodników z jednego zespołu.

Nagrody – wyróżnienia za uzyskane osiągnięcia zostały wręczone podczas tegorocznych zawodów Wroclok 2015.

Oprócz tych wyróżnień za dotychczasowe osiągnięcia w zawodach strzeleckich zostały przyznane srebrne i brązowe odznaki strzeleckie PZSS (Polski Związek Strzelectwa Sportowego).

Odznaki otrzymali: Monika Kowal i Anna Borecka-srebrne, Agata Giebel, Michał Biliński i Martyna Wiktorska-brązowe.

Opiekun – Ryszard Kraul