Szanowni Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi, Szanowni  Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Cieszę się niezmiernie, że mogę świętować Dzień Edukacji Narodowej w tak wspaniałym gronie, a takim jest bez wątpienia społeczność Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej Szkoły. Pracownikom życzę niesłabnącego zapału w wykonywaniu codziennych obowiązków, uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, rodzicom cierpliwości w wychowaniu i motywowaniu dzieci. Życzę, by szkoła nie była jedynie miejscem zdobywania wiedzy, ale również miejscem, w którym rodzą się piękne przyjaźnie, a także pierwsze nieśmiałe, ale przy tym poważne miłości.

Mamy powody do dumy. Dostarczają nam ich i nauczyciele, którzy z okazji tego ważnego Święta odznaczeni zostali  Medalem Komisji Edukacji Narodowej,  Nagrodą Prezydenta Miasta Wrocławia, Nagrodą Dolnośląskiego Kuratora Oświaty czy Nagrodą Dyrektora, i uczniowie, którzy wygrywają liczne konkursy i zawody sportowe.

Gratuluję z całego serca wszelkich sukcesów i życzę kolejnych, bo to one utwierdzają nas w słuszności dobrze wykonywanej pracy.

Dyrektor Szkoły
Dr Grzegorz Ćwiertniewicz


Zachęcamy również do przeczytania listu Ministra Edukacji Narodowej (kliknij tutaj).