Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Kiermasz Prac Artystycznych Uczniów
TWORZĘ I POMAGAM, organizowany przez Technikum nr 15,
im. Marii Skłodowskiej- Curie we Wrocławiu w dniach 22-23.02.2024 w godzinach 9.00-18.00.

Kiermasz prac artystycznych uczniów Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie „Tworzę 
i Pomagam”, organizowany przez Technikum nr 15, im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu, ma na celu prezentację oraz sprzedaż prac artystycznych uczniów i nauczycieli na rzecz zbiórki dla Polskiej Akcji Humanitarnej i pomocy ofiarom kryzysów humanitarnych. Organizatorami projektu artystycznego „Tworzę i Pomagam” jest Technikum nr 15, im. Marii Skłodowskiej-Curie, przy ulicy Skwierzyńskiej 1-7, 53-521 we Wrocławiu.
Środki zebrane w ramach tej zbiórki zostaną przekazane na pomoc cierpiącym w wyniku konfliktów zbrojnych, kryzysu klimatycznego i katastrof naturalnych. Zbiórka w ramach akcji TWORZĘ I POMAGAM ma na celu zebrania środków na pomoc ofiarom w trudnych i nieprzewidywalnych czasach, aby zapewnić pierwszą natychmiastową pomoc humanitarną, spełnić potrzeby poszkodowanych powstałe w wyniku toczących się wojen i katastrof naturalnych w dzisiejszym świecie.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły i osobistego spotkania z twórczością artystyczną uczniów naszej placówki. Zapraszamy rodziców, nauczycieli, uczniów, absolwentów oraz całą społeczność i miłośników Technikum nr 15 we Wrocławiu do odwiedzenia naszego kiermaszu.

Wpłaty można dokonywać na konto zbiórki:
TWORZĘ i POMAGAM Kiermasz Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu.
 

KOD QR DO ZBIÓRKI