Drodzy uczniowie, pracownicy szkoły, rodzice i sponsorzy,
pragniemy z całego serca podziękować Wam za wielkie zaangażowanie, ciepłe uczucia i wszystkie wysiłki włożone w szykowanie Szlachetnej Paczki. W sobotę 12 grudnia 2015r. w Waszym imieniu dostarczyliśmy podarki oczekującej na nie rodzinie.

W domu zapanowała ogromna radość, na twarzach pojawiły się szerokie uśmiechy, lecz nie zabrakło również wzruszeń. Domownicy byli uszczęśliwieni i niezwykle wdzięczni. Te podziękowania, także i Wam przekazujemy, gdyż bez Waszej pomocy nic by się nie udało.

Dlatego jeszcze raz dziękujemy! W szczególności:

  • klasie 2 TA, która zajęła się organizacją przedsięwzięcia
  • klasie 3 TA, za zakupienie czajnika elektrycznego
  • klasie 2 TB wraz z wychowawczynią Panią Magdaleną Słowik-Góralską, za przygotowanie kiermaszu zdrowej żywności
  • klasom 1 TA, 1 TB, 1 TC, 1 TD,2 TD,2 TF, 3 TC, 3 TD, 3 TE, 4 TD, 4 TE za każdy gest na rzecz akcji

Serdeczne wyrazy wdzięczności dla wszystkich, którzy w jakiś sposób dołożyli swoją cegiełkę do powstania naszej „Szlachetnej Paczki.”

Szczęście jest autentyczne, tylko wtedy, gdy się nim dzielimy.


Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem DOL-1553-520426), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Pani Agnieszka czekała na nas w drzwiach. Kiedy wnieśliśmy już wszystkie paczki rozpoczęło się wielkie otwieranie. Najmłodszy Bartek na początku w ogóle nie był zainteresowany tym co się dzieje dookoła i nie chciał pomagać w otwieraniu poszczególnych kartonów. Zmienił zdanie dopiero gdy znalazł wielki, niebieski traktor. Wtedy otworzył szeroko oczy i szybko wdychał i wydychał powietrze, oczarowany nową zabawką. Kiedy jego brat pokazał mu kolorowe puzzle z bajkami, skierował na nie swoją uwagę, a potem znów na traktor. Sam nie wiedział czym ma się pobawić najpierw, tak mu się te rzeczy podobały. Reszta dzieci również była zadowolona, zwłaszcza ze szkolnych artykułów. Pani Agnieszce natomiast najbardziej spodobał się odkurzacz i maszynka do mielenia mięsa.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Dziękuje serdecznie za wasze dobre serca, za pomoc okazaną tej rodzinie i za waszą wrażliwość. Byłam bardzo szczęśliwa widząc wasze zaangażowanie w przygotowanie paczki. Dziękuję, ze nie jesteście obojętni na drugiego człowieka. Życzę wszystkim Wesołych Świąt i tego aby wasze dane dobro się mnożyło i wracało do Was.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Bardzo dziękujemy za okazaną dobroć. Będziemy mieli okazję zrobić najlepsze święta. Dziękujemy bardzo.