Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Pomimo trudnej sytuacji, w której się wszyscy znaleźliśmy, postanowiliśmy jak zwykle co roku, zorganizować paczkę dla osoby potrzebującej w ramach Szlachetnej Paczki.

W tym roku wolontariusze mają utrudnione zadanie, nie mogą organizować kiermaszy, zbiórek, bo  ze względów na pandemię nie spotykamy się w szkole na co dzień. Jednak gorąco  wierzymy, że mimo przeciwności, z Waszym wsparciem drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele uda nam się sprawić komuś radość, sprawić, że ktoś  poczuje się trochę mniej sam i uwierzy w dobroć innych.

Pan Roman, którego chcemy obdarować paczką jest osobą samotną, niepełnosprawną, bardzo odczuwa skutki pandemii ma skromną rentę. Potrzebuje zwykłych rzeczy niezbędnych do życia codziennego: żywności, odzieży, bielizny, pościeli, akcesoriów kuchennych, garnków, ścierek kuchennych, ręczników, środków czystości itp. (w załączniku lista potrzebnych rzeczy).

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie, mocno wierzymy, że razem uda nam się zorganizować tę paczkę.

Zakupione artykuły prosimy o dostarczenie do 10 grudnia 2020, do szkoły i pozostawienie na portierni, ewentualnie o wpłacenie środków na konto Rady Rodziców z dopiskiem SZLACHETNA PACZKA 2020.

LICZYMY NA WAS!!!!

Wolontariusze Technikum nr 15