27 stycznia w sali 11 odbyły się warsztaty przeprowadzone przez wykładowcę Instytutu Grafiki w Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, mgr Martynę Gliniecką, które dotyczyły kompetencji komunikacyjnej i socjalnej. Ćwiczenie warsztatowe z tematem fotografii oraz jej społecznej i indywidualnej interpretacji pozwoliło uczniom 3 klasy fototechnika na zapoznanie się ze zjawiskiem wieloaspektowości postrzegania, zmianą perspektywy w zależności od kontekstu, a także stanowiło trening kreatywny.
 
Martyna Gliniecka – rocznik z dziewiątką z przodu.  Doktorantka na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego, wykłada na Uniwersytecie SWPS oraz Uniwersytecie Wrocławskim.  Jej zainteresowania badawcze to reklama interkulturowa, kreatywność w reklamie i koncept w reklamie. Jako copywriter pracuje w branży reklamowej od pięciu lat, w portfolio ma kilka agencji, kilkanaście ogólnopolskich marek i kilkadziesiąt projektów. Połowę roku 2015-go spędziła na stypendium dla zagranicznych badaczy na Uniwersytecie Waseda w Tokio. Lubi jak jest brzydko i za dużo, ale specjalnie. I psy, najbardziej lubi psy.
 
Przy okazji zapraszamy serdecznie na spotkanie w Empiku 17 lutego, które prowadzić będzie właśnie pani Martyna. Podczas spotkania opowie o reklamie, przede wszystkim w kontekście swojego pobytu w Japonii.
 
Poniżej przesyłamy link do artykułu, w którym znajduje się link do formularza zgłoszeniowego.