Szanowni Państwo,

W związku z dalszym zagrożeniem koronawirusem w dniach 26.03.2020 r do 10.04.2020 r. zostają zawieszone zajęcia prowadzone bezpośrednio z uczniem w poradni psychologiczno-pedagogicznej nr 9. Pracownicy poradni pracują zdalnie, udzielają porad, wsparcia, odpowiadają na pytania. Adresy mailowe pracowników wraz z godzinami pracy oraz działem, w którym pracują znajdują się na stronie internetowej poradni nr 9 w zakładce kontakt.
Na naszej stronie internetowej są zamieszczane aktualne informacje. Pod adresem http://ppp9-wroc.pl/propozycja-spedzania-czasu-z-dzieckiem/ rodzice znajdą propozycje form spędzenia czasu z dziećmi, ciekawe artykuły, kilka ćwiczeń z zakresu SI do samodzielnego wykonania, coś dla ósmoklasistów, bajki terapeutyczne odnoszące się do aktualnej sytuacji, poradnictwo zawodowe opracowane online i również coś dla siebie.
W trosce o dzieci nieprzyjęte w tych dniach, nie rejestrujemy nowych chętnych, aby zarezerwować terminy dla tych klientów, których diagnozy w ppp nr 9 nie odbyły się.