Wójt Gminy Baranów oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie, w partnerstwie z Parafią p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic – już po raz czwarty organizują Fetting Festiwal.
Impreza odbędzie się 12 listopada br., zaś jej tematem przewodnim będzie twórczość znakomitego autora tekstów piosenek i wierszy – Jeremiego Przybory.

Konkurs ma charakter otwartego przeglądu, do którego organizatorzy zapraszają młodzież i dorosłych, amatorskie i profesjonalne zespoły, solistów oraz pasjonatów twórczości Jeremiego Przybory.

Cel Fetting Festiwal
Fetting Festiwal łączy bliższą i dalszą tradycję muzyczną, przy czym harmonijnie scala historię ze współczesnością. W tegorocznej edycji położyliśmy szczególny nacisk na innowacyjność wykonywanych utworów. Jak udowodniły poprzednie odsłony festiwalu, rozbudził on aktywność kulturalną nie tylko lokalnej społeczności. Zainteresowanie nim sięgnęło daleko po za granice naszego województwa i kraju czego efektem był udział w festiwalu wykonawców z całej Polski, a także gości z zagranicy! Składana co rok duża liczba zgłoszeń, oryginalne wykonania oraz wysoki profesjonalizm artystów – to aspekty, które skłoniły nas do podjęcia prac organizacyjnych zmierzających do przeprowadzenia kolejnej edycji Fetting Festiwal.

Wymagania regulaminowe konkursu
Aby wziąć udział w IV Fetting Festiwal, wystarczy:
– mieć ukończone 14 lat,
– złożyć zgłoszenie (formularz zgłoszeniowy dostępny jest na www.fettingfestiwal.org) wraz z płytą CD z nagranymi 2 utworami, których autorem tekstu jest Jeremi Przybora do 21 października 2016 r.

I Nagroda – 5000 zł
II Nagroda – 3000 zł
III Nagroda – 2000 zł

Szczegółowe informacje o imprezie dostępne są na stronie internetowej festiwalu – www.fettingfestiwal.org

Kontakt:
e-mail: biuro@fettingfestiwal.org
telefon: 46 858-03-30