Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz społeczność uczniowska Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie przy ulicy Skwierzyńskiej 1-7 we Wrocławiu mają zaszczyt zaprosić tegorocznych ósmoklasistów na Dzień Otwarty Szkoły – 13.05.2023 w godzinach od 9.00 do 14.00.

Oprócz tegorocznych absolwentów szkół podstawowych serdecznie zapraszamy ich rodziców, nauczycieli i szkolnych doradców zawodowych.

Pragniemy także poinformować Państwa, że na naszej stronie internetowej są umieszczone prezentacje z zakresu szczegółowego kształcenia w ramach poszczególnych zawodów i specjalności wraz z całym szeregiem praktycznych informacji mogących zainteresować potencjalnych kandydatów. W przystępny, a jednocześnie profesjonalny sposób pracownicy Technikum nr 15 wraz z uczniami odsłaniają tajniki kształcenia w zawodach technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik reklamy, technik fotografii i multimediów, technik ochrony środowiska i technik analityk.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły i osobistego spotkania z uczniami i pracownikami placówki, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i fachowo poinformują o możliwościach kształcenia i rozwoju osobistego w obrębie wybranych profili i oferowanych w naszej szkole zawodów.

Poniżej udostępniamy harmonogram:

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [454.39 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [1.74 MB]