Nasz wielki sportowy talent, Mateusz Brusiło, zdobył kolejne trofeum – Puchar Polski w kickboxingu! Pucharowe starcia odbyły się w dniach 31.09–01.10.2016 w Kartuzach. Poniżej relacja Mateusza i zdjęcia z gali.

Tym razem zdecydowałem się walczyć w wyższej kategorii wagowej: 67 kg. Stoczyłem 3 pojedynki, 2 udało mi się skończyć przed czasem, przez nokauty techniczne. Pierwsza walka skończyła się po 3 liczeniach (ciosy na głowę) w 3 rundzie, druga dobiegła końca w 2 rundzie, po kopnięciach na wątrobę. Finałową walkę wygrałem ze zdobywcą Pucharu Świata w formule Kicklight, tym samym zapewniając sobie zwycięstwo 🙂 Jednak chyba najbardziej cieszy mnie fakt, że zostałem wyróżniony jako najlepszy zawodnik turnieju bez podziału na seniorów i juniorów, a startowało 67 mężczyzn! Chciałbym bardzo podziękować WSZYSTKIM, którzy mnie wspierali, wierzyli we mnie i przyczynili się do tego sukcesu 🙂 DZIĘKUJĘ !